Merkez Kız ve Erkek KYK Yurtları

Merkez, Tekirdağ şehrinde bulunan KYK yurtlarına bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Merkez ilçesindeki KYK yurtlarını altta yer alan linkler üzerinden Merkez KYK erkek yurtları ve Merkez KYK kız yurtları olarak seçim yapabilirsiniz. Merkez ilçesindeki KYK Yurtlarında barınan öğrencilerin, dersleri dışında kalan serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek, bedensel, zihinsel ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak, aralarında dostluk, kardeşlik ve arkadaşlık duygularını geliştirmek amacıyla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlenmekte, iller ve yurtlar arası yarışma ve turnuvalar yapılmaktadır.

Merkez KYK Yurt Fiyatları

Tekirdağ şehrindeki Merkez KYK yurtlarında konaklama ücretleri 6 tip olarak birbirinden ayrılmaktadır. 2021-2022 dönemi için belirlenen fiyatlar şöyledir:
1. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti: 230 TL Depozito Ücreti: 314 TL
2. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti: 250 TL Depozito Ücreti: 342 TL
3. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti: 290 TL Depozito Ücreti: 342 TL
4. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti: 325 TL Depozito Ücreti: 444 TL
5. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti: 360 TL Depozito Ücreti: 492 TL
6. TİP KYK YURTLARI KYK Yurt Ücreti 390 TL Depozito Ücreti: 533 TL

Merkez KYK Yurtları

Tekirdağ şehrinin Merkez ilçesindeki KYK Yurtlarında barınan öğrencilerin sağlıklı, dengeli ve ucuz beslenebilmeleri için lokanta-kantin, gibi hizmet yerleri bulunmaktadır. Yemeklerin fiyatı, piyasa fiyatları ortalamasının en az %35 oranında indirimli olup mutfak, depo, kullanılan araç gereçler ile malzemelerin kalitesi ve hijyen şartlarına uygunluğu diyetisyenler ya da yurt yöneticileri tarafından devamlı kontrol edilmektedir.

Daha fazla

Telif © Tüm hakları Eyurtlar A.Ş'ye aittir. KYK Yurtları